|

Al enige tijd terug heb ik geblogd over GTD: Getting Thing Done. Dit is een techniek van David Allen om stressvrij te werken. Zie deze you-tube film voor een snelle introductie, of google op GTD (meer dan 1 miljoen hits).
Om het principe van GTD uit te voeren moet je o.a. een mandje hebben waar alle 'stuff' in komt, een lijst met alle next-actions en een overzicht van jouw projecten. Dit zou je met pen en papier kunnen realiseren, of met een web 2.0 applicatie. Ik kies natuurlijk voor het laatste. Zo heb ik Nozbe gevonden.
Nozbe stelt me in staat op altijd en overal mijn gedachten te 'registreren' op een centrale plek. Ik hoef vervolgens niet meer ieder uur te denken: "Oh, ik moet morgen nog mijn collega mailen over ...", en kan met een gerust hart gaan slapen.
Je kunt in Nozbe makkelijk acties, notities, bestanden en projecten kwijt. Probeer een gratis versie die enigzins beperkt is in aantal projecten, ruimte en ondersteuning, of ga voor een uitgebreide versie.
|