31-7-2006 9:16:52
Hi Kobuz.net, de site ziet er al leuk uit. Veel succes. Ook zou ik graag in aanmerking komen voor een web-stick. Verder kan ik je vertellen dat Janne leuk aan het spelen is en dat Cas netjes op de rug ligt te slapen. Groetjes Roy. p.s. de "Enter", "Return" of "end-of-line" doet het niet in het reactieveld.
Roy Jacobs
31-7-2006 9:48:44
Heee Kobuz, Vette site man. Vooral doorgaan!
Eik
31-7-2006 23:02:11
Hee Kobuz, ik weet niet wat een plutonische relatie is maar het is vast beter dan een platonische. Mooie site trouwens.
Maarten
1-8-2006 9:34:52
ASP.NET 2.0 met C# ? AccessMembershipProvider uit de beta van VS.NET ? Master-pages, theme's (met style-sheets en skins) en ObjectDataSources die erg makkelijk te koppelen zijn aan een grid ? En ik maar denken dat de overheid het "alleenrecht" heeft op onbegrijpelijk communiceren... Het klinkt voor mij hetzelfde als voor jou: dat als ik bij RWS in een bepaalde week de CC ben dat ik van de VCZN meldingen binnenkrijg van incidenten. Mocht het een gekantelde va zijn (en dat wil nog wel eens gebeuren in de regio Eindhoven) dan ga ik ASAP ter plaatse om samen met de andere hulpdiensten een CTPI te vormen waarin een PVA wordt gemaakt voor de afhandeling. maar privé kan ik er ook wat van: Via het NRK heb ik een half jaar lang de HOC-opleiding gevolgd zodat ik sinds juli jl. deel uitmaak van het SIGMA-team Noord- en Midden-Limburg. Doel van het SIGMA is het ondersteunen van de AV en AC bij de behandeling van T1 en T2 so's en/of zelfstandig behandelen van T3 so's. Zo, nu ben jij weer aan zet! Greetz, GJ
Geert-Jan
1-8-2006 12:27:23
Tja ik zal maar niet ingewikkeld gaan doen, want daar hebben we al personen voor. De site ziet er cool uit Marco, zal um zeker bezoeken! Groetjes Sharon
Sharon
1-8-2006 14:46:40
Dat is leuk man, weet je, zo'n web-log. Ik heb er vroeger ook wel eens eentjuh gehad, maar ik moch dat nie meer van Mama-Mambo. Ik hoop dat mama-Kobuz het wel goed vind, weet juh. Dan is alles OK, man!
Mambo
1-8-2006 15:38:28
Hey Marco, leuk, ook zo'n website die nooit af komt, heb ik met die van mij ook altijd... :) Ziet er iig netjes uit, ga zo door...!
Rowdy
1-8-2006 22:31:07
Ik heb al enkele kleine zaken gefikst naar aanleiding van jullie reacties. De reacties zijn nu beter in te voeren en mijn plutonische vriendin is nu een platonische geworden. Ik heb nog geprobeerd om de link naar mambo te fixen, maar weet het juiste web-adres niet. Er rowdy, kun je ip 82.168.197.55 doorlaten op rowdy.nl? Het is ook duidelijk geworden dat ambtenaren het heel druk hebben. Druk met het verzinnen van onbegrijpelijke afkortingen en termen. En ik was vergeten om een plaatje bij de log te zetten... Laat de reacties maar komen. Gr, Kobuz
Kobuz
Een blog over ditjes en datjes, zoals software engineering, familie, vrijetijd en werk.
Wil je automatisch een e-mail ontvangen bij ieder nieuwe weblog artikel. Klik dan op de onderstaande link. Afmelden kan altijd nog.
Aanmelden voor e-mail abonnement